A9 Studio fotografii artystycznej - logo Facebook A9 logo Google Plus A9 logo Pinterest  A9 logo

Cennik usług fotograficznych

Klienci

Słownik fotograficzny

Portfolio fotograficzne

O autorze

 


Dlaczego warto być klientem Agencji fotografii artystycznej A9?


Daję Tobie efekt mojej wielkiej pasji, jaką jest fotografia. Jestem kreatywny. Gwarantuję wysoką jakość swoich usług! Dla mnie najważniejsze są Twoje upodobania, gusta, potrzeby. Dla mnie Ty jako klient jest najważniejszy. Zdjęcia jakie otrzymasz ode mnie będą najwyższej jakości i na pewno będziesz w nich zadowolony. Świadczę usługi fotograficzne w Warszawie i w okolicach. Jestem fotografem z Warszawy, który umie robić profesjonalne zdjęcia i zna swój fach.

Jesteś ciekaw, jak bardzo moja oferta jest interesująca? Przejdź do mojego szczegółowego cennika usług. Wybierz studio A9 na kolejną sesję.  Znajdziesz na pewno korzystą propozycję. Wypróbuj moje usługi fotograficzne.  Zyskasz wysokiej jakości wartościowe fotografie. Sam możesz określić, który pakiet moich usług Tobie odpowiada, a praca dla Ciebie będzie dla mnie prawdziwą przyjemnością!
 

Wszyscy dotychczasowi klienci byli zadowoleni z moich usług fotograficznych.

Co oferuję?


Oferuję usługi:
  • Fotografii biznesowej - w tym fotografii imprez, konferencji, spotkań
  • Fotografii artystycznej  - w tym sesje fotograficzne, zdjęcia teatralne
 

Portfolio ślubne wyłącznie są dostępne do wglądu w formie papierowej z uwagi na brak zgody moich dotychczasowych klientów na publikację ich zdjęć w sieci.  Wartość takiej sesji jest do uzgodnienia podczas spotkania w zależności od potrzeb i oczekiwań.
 

 A9 Agencja fotografii artystycznej czyli kto?

Sławomir Lorenc - artysta, fotograf, właściciel A9.

Jak zamówić usługę fotograficzną?

Jestem osobą ciągle zajętą.  Najlepiej do mnie zadzwonić (tel. 604-659-933) , a jeśli nie mogę odebrać lub będzie zajęte proszę napisać mi wiadomość email (lorenc@a9a.pl)  albo wysłać sms - oddzwonię.

W jakich godzinach jest czynna agencja?

A9 Agencja fotografii artystycznej  czynna jest 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Na potrzeby klienta jestem wstanie przyjąć i zrealizować zlecenie w środku nocy. Dojeżdżam do klienta samochodem lub komunikacją miejską, jeśli zlecenie ma miejsce w ścisłym centrum Warszawy.

Jaki sprzęt służy do fotografowania?
Profesjonalna lustrzanka pełnoklatkowa Canon 6D z obiektywami: Canon 24-105/4.0 IS USM L, Canon 70-200/4.0 IS USM L, Canon 85/1.8 USM. Dodatkowo Studio A9 posiada stacjonarne lampy do fotografowania, namioty bezcieniowe, tła, blendy i oczywiście systemowe lampy błyskowe do aparatu i całą masę akcesoriów.

Gdzie mieści się siedziba?

W Warszawie, na Ursynowie, na ul. Żabińskiego 18  (metro M1: Natolin -  100m).  Przed przyjazdem proszę o telefon, moje biuro mieście się w moim prywatnym mieszkaniu na I piętrze.

Umowy fotograficzne

Zamieszczam dwa wzory umów fotograficznych, które obowiązują w Agencji fotografii artystycznej A9:
- umowa fotograficzna: umowa_fotograficzna.pdf
- umowa o darmową sesję TFP z modelem: umowa_o_darmowa_sesje_TFP.pdf